E-Ticaret Paketlerimiz

Yazılım Ek Hizmet ve Modülleri

E-Ticaret Paketinizi Geliştirmek ve Özelleştirmek İçin Sürekli Güncellenen Modüllerimizi İnceleyip Satın Alabilirsiniz.

Özel Tasarım

Müşteriniz için yazılım standartlarına uygun, müşteri taleplerine göre hazırlanacak özel tasarım hizmeti.
Tek Sefer4500 ₺ Satın Al
XML Entegrasyonu

Tedarikçilerinize ait XML bağlantıları üzerinden ürün çekilmesi için ilgili XML kaynağının sisteme göre uyarlanması ve eklenmesi işlemini kapsar. WebServis tipinde oluşturulan XML kaynakları bu hizmete dahil değildir.
Tek Sefer750 ₺ Satın Al
InstaShop

Instagram mağazanıza e-ticaret sitenizdeki ürünlerin aktarılması işlemini kapsar. Kurulum tarafımızca gerçekleştirilir.
Yıllık 2.000 ₺ Satın Al
Android & iOS Mobil Uygulama

Android ve iOS cihazlar için hazırlanmış native mobil uygulamaların oluşturulması ve talep edilen mağazada yayınlanması hizmetidir. Ücret mobil uygulama başınadır.
Yıllık 5.000 ₺ Satın Al
B2B (Bayi) Modülü

Bayi ağı oluşturmak için ihtiyaç duyulan gelişmiş özelliklere sahip modüldür.
Yıllık 3.000 ₺ Satın Al
Hızlı Satış

Fiziksel mağazalarınızdan gerçekleştirdiğiniz satışları e-ticaret sistemi üzerine işlemenizi ve hem e-ticaret hemde pazaryerlerinden kolayca stok düşmenizi ve faturalandırma işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca raporlanabilir ve barkod okuyucu desteği vardır.
Yıllık 1.999 ₺ Satın Al
Hızlı Tahsilat

Müşterilerinizden üyeliksiz ve sadece gerekli bilgileri alarak ödemelerinizi kredi kartı ile kolayca tahsil edebilirsiniz.
Yıllık 1.999 ₺ Satın Al
Parabirimi

Müşterilerinize döviz kurlarına göre parabirimi değiştirme imkanı sunar.
Yıllık 2.500 ₺ Satın Al
Dil Değiştirme

Müşterilerinize eklenen dillere göre yazılım arayüzüne ait verilerin dilini değiştirme imkanı sunar. Geliştirme aşamasındadır.
Tek Sefer3.000 ₺ Satın Al
DropShip

Hem tedarikçi hemde bayinin creatiwix.com yazılımlarını kullanması halinde bayinin sitesinden ve pazaryerlerinden almış olduğu siparişleri tedarikçiye kolayca yönlendirmesini sağlar. Sipariş oluşturma sürecini kısaltır. Modülün kullanılabilmesi için hem tedarikçi hemde bayi modüle sahip olmalıdır.
Yıllık 1.200 ₺ Satın Al
Muhasebe Entegrasyonu

işletmede kullanılan Ön Muhasebe veya ERP Muhasebe yazılımı için entegrasyon hizmeti sağlar. Stok kartlarının e-ticarete yansıtılması ve e-ticaret ile pazaryeri siparişlerine ait cari kartları ve faturaların muhasebe yazılımına aktarılması işlemidir. Her muhasebe yazılımı için özellikler farklılık gösterebilir. Destek Sistemi üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.
Yıllık 5.000 ₺ Satın Al
Pazaryeri Entegrasyonu

Opsiyonel olarak sunulan pazaryeri entegrasyon modüllerini satın alabilirsiniz. (Trendyol ve Çiçeksepeti)
Yıllık 4.500 ₺ Satın Al
Web Servis (API)

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon yazılımları üzerinden; Sipariş Listeleme, Sipariş Detayı, Hızlı Satış (Sipariş) Oluşturma, Ürün Kaydetme, Ürün Stok Güncelleme, Ürün Fiyat Güncelleme, Bayi Listeleme, Bayi Eksi Hesap Limiti Güncelleme, Kategori Detayı gibi işlemleri yazılımınıza entegre edebilir ve yazılımınız üzerinden yönetebilirsiniz.
Yıllık 3.000 ₺ Satın Al
Lisans Değişikliği

E-Ticaret sitenize ait alan adı (domain) değişikliği sağlayın.
Tek Sefer750 ₺ Satın Al

Who are Happy With Services and Work

Seamlessly administrate synergistic growth strategies and collaborative markets. Globally empower inexpensive infomediaries after sustainable mindshare. Phosfluorescently brand professional collaboration and idea-sharing without principle-centered interfaces.